Apie mus

Elektroninės parduotuvės įkūrėja Rimo Ramono individuali įmonė, gyvuojanti jau daugiau kaip penkiolika metų, parduoda aukštesniojo ir aukščiausio lygio produkciją Lietuvos bei užsienio meškeriotojams.

Įmonės tikslas – naujausių ir pažangiausių spiningavimo bei kitų žūklės būdų populiarinimas mūsų šalyje, pateikiant šia tema teisingą, patikrintą ir objektyvią informaciją bei sudarant galimybę mūsų šalies meškeriotojams įsigyti geriausius pasaulyje žūklės įrankių ir masalų produktus už prieinamą kainą.

Įmonės steigėjas ir vadovas Rimas Ramonas - žinomas Lietuvos spiningautojas, daugelio Lietuvos bei užsienio spiningavimo varžybų nugalėtojas ir prizininkas, žūklės žurnalų ir populiarių televizijos laidų žūklės tematika bendraautorius. Jis - vienas pirmųjų spiningautojų, išpopuliarinusių mūsų šalyje tokius masalus ir žūklės technikas kaip Jerk bait ir tvičingas, kartu su šiuo tikslu suburtais spiningavimo entuziastais jau keletą metų užsiima naujausių žūklės būdų, įrankių, įrangos bei masalų „adaptacija“ mūsų vandenyse. Patikrindamas savo rankomis kiekvieną spiningą ar ritę, praktiškai išbandydamas kiekvieną masalą mūsų bei kaimyninių šalių ežeruose ir upėse, jis kartu su bendražygiais atrenka ir pasiūlo mūsų meškeriotojams pirmaujančių savo srityje gamintojų produkciją, kuri mūsų vandenyse yra išties efektyvi ir kainos bei kokybės santykio požiūriu labiausiai priimtina.

Būtent šiuos produktus galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje. Jų sąrašas nuolat pildomas ir ateityje tik ilgės, kadangi naujausių produktų testavimas tebevyksta.


Accept

Site use cookies