Profesionalios ir betarpiškos teorinės ir praktinės ( realioje žvejyboje) spiningo meistro Rimo Ramono pamokos, padedančios besidominčiam ir norinčiam tobulėti žvejui per trumpą laiką įvaldyti tokias šiuolaikinio spiningavimo technikas kaip tvičingą, džerkingą, pitčingą, gaudymą crank bait tipo vobleriais, ratlinais, paviršiniais masalais, spinner baitais ir kt..

Galimybė savo rankomis išbandyti geriausius šiuolaikinius spiningavimo įrankius ( G.Loomis, Tenryu, Shimano) ir masalus ( Lucky craft), pasimokinti įvairių jų vedimo ir valdymo technikų, gauti unikalių žinių, susijusių su lydekų, ešerių ir kitų plėšrių žuvų spiningavimu įvairiose vandens telkiniuose ir žūklės sąlygose.

Dėl asmeninių pamokų ir konsultacijų būtina tartis iš anksto, registruojantis telefonu 862022656 arba elektroniniu paštu [email protected]

Rekomendacijos

Rimą Ramoną pažįstu bene penkiolika metų ir esu jam dėkingas už pirmąsias gaudymu vobleriais pamokas, kurios tuo metu gerokai pakeitė mano, kaip spiningautojo požiūrį į spiningavimą ir paskatino tobulėti šioje srityje.

Per tuos metus teko jį gerai pažinti kaip žvejį, bičiulį irtiesiog  žmogų, daugybę kartų kartu pažvejoti, išbandyti, o vėliau ir išpopuliarinti ar bent ženkliai prisidėti prie įvairių iš įdomesnių spiningavimo technikų Lietuvoje populiarinimo ir sklaidos

Rimo patirtis tikrai įkvepianti – jau 2000 metais jis pelnė Lietuvos spiningavimo čempiono titulą, laimėjo prizines vietas ne vienose tarptautinėse varžybose , yra žvejojęs kartu su garsiais užsienio spiningavimo autoritetais eilėje šalių, pradedant kaimynine Lenkija, baigiant Švedija ir Rusijos Kolos pusiasaliu. Nekalbant jau apie tai, kad sus spiningu rankoje yra išmaišęs daugybę įvairių Lietuvos ir kaimyninių šalių vandens telkinių ir tą daro iki šiol – jo patirtis nėra įgyta viename ar keliuose ežeruose ar upėse.

Tačiau mane labiausiai jame imponuoja jo smalsus būdas ir bekompromisinis noras tobulėti – kiekvieną įdomesnį masalą ar spiningavimo būdą jis negailėdamas savo laiko ir pinigų bando tol, kol beveik tobulai jį įvaldo ir pasiekia rezultatą. Maža to, jis ne tik bando pats, bet ir sugeba suburti šiam reikalui platų bendraminčių ratą, su kuriuo pagalba daug greičiau gauna žinių. Todėl Rimo patirtis nėra vien Rimo patirtis – kartu tai keliasdešimties užkietėjusių spiningautojų patirtis, įgyta žvejojant įvairiausias Lietuvos vandens telkiniuose ir sąlygose.

Kad ir ką kas besakytų, o spiningavime svarbiausias dalykas – tai įgyta patirtis ir žinios. Žinoma, viskas ateina su laiku ir praktika, tačiau norint jas įgyti, net ir kalbant tik apie vieną, konkretų spiningavimo būdą, kartais tam prireikia ne vienerių metų praktikos, daugybės klaidų ir atradimų, vakarų prie interneto, žurnalų ar knygų, pokalbių su bendraminčiais. Visas šis procesas vyksta keleriopai sparčiau, jeigu turi patyrusį ir autoritetingą mokytoją, praėjusį šį kelią anksčiau už tave ir padedantį išvengti klaidų ir klystkelių. Žinoma, su sąlyga, jei to nori ir stengiesi pats.

Todėl galiu drąsiai rekomenduoti Rimo Ramono, kaip žūklės gido ir mokytojo paslaugas tiems, kurie nori tobulėti kaip spiningautojai, neturi daug laiko ir gali sau leisti imti iš jo pamokas. Rimas – geras mokytojas, mokantis ne tik parodyti vieną ar kitą voblerio ar džerko pravedimo būdą, bendrus spiningavimo dalykus, tačiau svarbiausia - mokantis mąstyti – pačiam suvokti esminius dalykus ir principus, kurie, iš tikrųjų, ir lemia tavo, kaip žvejo meistriškumą.

 

Dalius Rakutis,

Žurnalo „ŽvejOK‘ redaktorius

 

 

 

Spiningauti su Rimu vienoje valtyje visada nepaprastai įdomu, nes tai žmogus – vaikščiojanti žvejybinė enciklopedija. Jis mintinai žino, kiek neria ir kaip „dirba“ vienas ar kitas vobleris, ko vertas vienoks ar kitoks spiningas, ką naujo išleido viena ar kita kompanija. Jis yra išbandęs daugybė įvairių spiningavimo technikų, susikomplektavęs joms skirtus įrankius, prisipirkęs kalną masalų ir tikrai žino, ką, kaip ir kur panaudoti, kad ir beviltiškoje situacijoje nelikti „sausas“. Tą tikrai įvertinu, filmuodamas laidą tokiu dieną, kai dauguma spiningautojų nuleidžia rankas.

Turbūt svarbiausias dalykas, ką iš jo gauni žvejyboje - tai teisingą ir praktikoje patikrintą informaciją, kurios tikrai nerasi nei kokiuose žvejybiniuose žurnaluose, nei internete ar dar kur kitur.

Kaip žvejys jis man labiausia imponuoja geru ir greitu situacijos įvertinimu bei orientacija, o kaip žmogus – savo neeiliniu jumoro jausmu. Su juo išplaukęs ne tik kad daug sužinai, tačiau ir smagiai praleidi laiką.

 

Paulius Korsakas,

TV laidos "Vienam gale kablys" vedantysis


Sutinku

Kad svetainė veiktų tinkamai, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo vadinamuosius slapukus. Jei sutinkate spauskite mygutką "SUTINKU".